Суд заочно обрав запобіжний захід нардепу Дубневичу
![Суд заочно обрав запобіжний захід нардепу Дубневичу](https://www.rbc.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_resize_z6y38xhtruk_15212f861f6f934ad7d557a3edc7d52b_650x410.jpg)
Вищий антикорупційний суд заочно обрав запобіжний захід народному депутату України Ярославу Дубневичу у вигляді тримання під вартою. Його підозрюють у розкраданні газу на кілька мільярдів гривень.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру у Facebook.
"Суд задовольнив клопотання детективів Національного антикорупційного бюро, погоджене прокурором САП, і обрав зазначеному підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою", - сказано в повідомленні.
Правоохоронці додають, що суддя вирішить питання щодо застосування цього запобіжного заходу після того, як Дубневича затримають.
Що передувало
Нагадаємо, 11 жовтня українські правоохоронці оголосили про підозру нардепу Ярославу Дубневичу в тому, що він міг викрасти газ на суму понад 2,1 млрд гривень.
Нардеп не прибув для отримання підозри та не відповідав на дзвінки детективів.
Варто зауважити, що Дубневич також є фігурантом справи про незаконне заволодіння 93 млн гривень коштів "Укрзалізниці".
2 листопада Дубневича оголосили у міжнародний розшук. За словами його адвоката, парламентар перебуває за кордоном на лікуванні.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.