Для створення "правильних" копій цифрових документів краще використовувати "Дія". Оскільки скріншоти документів не мають юридичної сили.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Дія".
"Якщо ви подумали попросити скрін документа з "Дії" - важливо знати, що скріншот не має юридичної сили. Щоб отримувати копії цифрових документів, використовуйте сервіс "Дії", - радять спеціалісти.
Для цього, як для держустанов та і для бізнесу, варто використовувати сервіс Дія.QR, який дозволяє отримувати електронні копії цифрових документів від клієнтів без складних технічних налаштувань.
"Уявіть ситуацію: ви наймаєте на роботу нового працівника, потрібні сканкопії його документів: паспорта, довідки ВПО, освітніх документів. Замість купівлі принтера чи фотосесії документів питання можна розв'язати без паперів завдяки Дія.QR", - уточнюють експерти.
Від держустанов до малого та середнього бізнесу. Дія.QR вже використовують ЦНАПи, заклади освіти, готелі, автосалони, ветеринарні клініки. Головна перевага - він не потребує технічної інтеграції.
Це унікальний QR-код, за яким ваша установа може отримувати копії цифрових документів у pdf-форматі на свій e-mail. Достатньо замовити такий QR-код на порталі "Дія" та розмістити його в місці обслуговування клієнтів.
Створити Дія.QR для власного бізнесу можна за посиланням.
Український додаток "Дія" увійшов до списку Best Inventions 2024 за версією впливового журналу TIME у категорії Apps & Software. Сервіс "Дія" став одним з кращих винаходів 2024 року.
Незважаючи на те, що "Дія" успішно функціонує, розробники не перестають удосконалити додаток. Наприклад, наприкінці жовтня повідомлялося, що найближчим часом у додатку "Дія" з'являться ще шість нових послуг. Серед них - можливість "підтягнути" дозвіл на зброю.
Крім того, нещодавно в сервісі "е-Підприємець" на порталі "Дія" з'явилися нові корисні послуги для підприємців, які поки що доступні в бета-режимі.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.