У разі втрати контакту із близькою людиною під час війни необхідно зібрати про неї максимально детальну інформацію. Вже з нею треба звертатись до Національної поліції України, Національного інформаційного бюро та СБУ.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
У Мінреінтеграції надають наступні рекомендації:
"Знадобляться будь-які дрібниці: від медичної довідки, яку вона отримала напередодні зникнення до контактів чи адрес людей, з якими спілкувалася. Важливо пригадати, коли востаннє близька людина виходила на зв’язок і в який спосіб вона це робила", - йдеться у повідомленні.
Також українцям треба звертатись до Національного інформаційного бюро, яке приймає звернення про полон, зникнення, депортацію дорослих та дітей, примусову мобілізацію на тимчасово окупованих територіях, а також загибель. Пошуком зниклих також займається СБУ та Міжнародний комітет Червоного Хреста.
Нагадаємо, що мешканців восьми прифронтових територій забезпечать безкоштовними дровами.
У Кіровоградську область прибув останній евакуаційний потяг. Загалом регіон надав прихисток 3 900 вимушеним переселенцям.
Спеціалісти із Латвії навчать українські ексгумаційні команди мінній безпеці.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.