Під час російських обстрілів по Україні нерідкі випадки, коли люди опиняються під завалами. Зокрема, не винятком стають і діти.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Мінреінтеграції.
"Перш за все переконайтеся, що дитина не поранена, і допоможіть їй заспокоїтися. Наприклад, обійміть чи візьміть за руку. Також попросіть малечу дихати разом із вами глибоко й повільно", - йдеться у повідомленні.
Якщо немає води, експерти радять попросити дитину затримувати в роті слину та робити рухи, неначе вона її жує й ковтає, бо це також допоможе заспокоїтися.
В такому випадку варто діяти наступним чином:
Російські війська з початку масштабного вторгнення в Україну у лютому 2022 року використовують тактику масованих обстрілів, з використанням як ракет, так і дронів.
Причому часто мішенню для атак стають житлові будинки, місця масового перебування людей, цивільні об'єкти. Часто після таких ударів люди опиняються під завалами, наприклад, явним підтвердженням цього є нещодавній обстріл Одеси, коли з-під завалів вдалося врятувати жінку з дитиною.
Останнім часом, відмовившись від такої тактики взимку, загарбники націлилися на енергетику України. Як нещодавно розповідав міністр енергетики Герман Галущенко, незважаючи на постійні атаки на енергооб'єкти, блекауту в Україні не буде. Водночас у Повітряних силах ЗСУ не приховують – атаки РФ продовжуватимуться й надалі.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.