СБУ затримала колаборанта, який здавав позиції ЗСУ в Лимані

СБУ викрила колаборанта у Львівській області. З початку війни зрадник здавав розвідувальні дані щодо позицій наших воїнів на Лиманському напрямку.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал СБУ.
Колаборантом виявився мешканець Донецької області, який після повномасштабного вторгнення Росії почав співпрацювати з ворогом.
"З початку війни він збирав розвіддані про місця знаходження та переміщення підрозділів Сил оборони України на Лиманському напрямку. А згодом зрадник перебрався у Львівській область, де продовжив розвідувально-підривну діяльність", - додає СБУ.
Під виглядом ВПО він оселився поруч з одним з енергооб'єктів та продовжив збір інформації для ворога.
СБУ викрила зрадника під час спроби збору й передачі відомостей через "зв'язкового" у лавах терористів з "ДНР".
"Під час оперативних заходів у зловмисника виявлено мобільний телефон із листуванням з ворогом.На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за вчинений злочин", - пише пресслужба.
Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, що нещодавно СБУ заблокувала транснаціональний канал нелегальної втечі ухилянтів до країн ЄС.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.