У мережі показали супутникові знімки нафтобази "Албашнєфть" у Краснодарському краї РФ. Так званий міні-НПЗ був атакований в ніч на 5 лютого.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Радіо Свобода".
Зображення з супутника підтверджують інформацію про те, що внаслідок атаки були пошкоджені два резервуари з паливом.
Раніше повідомлялося, що в одному з резервуарів знаходилося 60 тонн нафти, а в іншому - така ж кількістю дизелю. Проте другий резервуар нібито був пошкоджений лише поверхово і не спалахнув.
РБК-Україна повідомляло, що в ніч на 5 лютого росіяни поскаржилися на атаку дронів у Краснодарському краї. У мережі заявили про удар та пожежі на нафтобазі, що розташована біля Канівського району.
Пізніші Генеральний штаб ЗСУ підтвердив удар по міні-НПЗ "Албашнєфть" у Краснодарському краї Росії. Після успішного влучання на об'єкті виникла пожежа.
Вказаний нафтопереробний завод залучений до постачання бензину й дизелю російським окупантам.
У мережі також припускали, що НПЗ був атакований не дроном, а новою українською крилатою ракетою. Але підтвердження цього немає.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.