Поразка Росії, є гарантією нормального життя для Європи. Безпека останньої залежить від швидкості й обсягів постачання зброї, а також боєприпасів нашим воїнам для відновлення територіальної цілісності України та справедливого миру.
Про це заявив голова МЗС Дмитро Кулеба під час Ради міністрів закордонних справ ЄС, пише РБК-Україна з посиланням на пресслужбу міністерства.
"Поразка Росії - це гарантія нормального життя для Європи. Нині немає жодного важливішого завдання. Для його досягнення Україні потрібно більше зброї та боєприпасів, і все це має бути доставлене якомога швидше", - заявив міністр.
Як відзначив Кулеба, найвищі шанси на перемогу має та сторона, яка володіє кращою логістикою, у зв'язку з чим ЄС повинен пришвидшити поставки нашим воїнам, щоб забезпечити визначальну перевагу України на полі бою.
"У нас спільна стратегічна мета: забезпечити мир у Європі для майбутніх поколінь. Ця мета нині залежить від швидкості ваших рішень та їхнього втілення. Давайте приберемо всі паперові стіни. Подолаємо всі процедурні перешкоди. Пришвидшимо кожен процес. Знищимо будь-які затримки на шляху між рішенням про надання зброї та її прибуттям на кордон України", - додав Кулеба під час звернення.
Зокрема міністр перелічив короткострокові, середньострокові та довгострокові військові потреби:
Більше броньованої техніки, танків, артилерійських систем, далекобійної артилерії та боєприпасів. Важливо зміцнити ППО України, інтегрувати її із сусідніми країнами ЄС, а також уможливити надання Україні бойової авіації й невідкладно розпочати навчання українських пілотів на F-16;
Збільшити пропускну здатність логістичних і ремонтних хабів, продовжити й розширити програми навчання для українських військових, збільшити обсяги виробництва боєприпасів й покрити потреби ЗСУ;
Сфокусуватись на розвитку спільної політики оборони, яка включатиме Україну як невід’ємну складову.
Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, що міністр Кулеба нещодавно пояснив, що означає справжній мир для України.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.