ua en ru

Поліцейські потрапили під повторний обстріл під час атаки РФ на Чернігів (відео)

Поліцейські потрапили під повторний обстріл під час атаки РФ на Чернігів (відео) Фото: поліцейські потрапили під повторний обстріл під час атаки РФ на Чернігів (facebook.com/policechernigivshchini)

Патрульні поліцейські потрапили під повторний обстріл в Чернігова під час дронової атаки РФ. Вони перші прибули на місце удару 15 березня.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького.

"Патрульні першими прибули на місце обстрілів, викликали всі екстрені служби та огородили територію", - розповів він.

За словами Білошицького, учора внаслідок атаки ударних безпілотників у двох мікрорайонах Чернігова було пошкоджено багатоповерхівку, підприємство, приватні будинки та автомобілі.

"На щастя, обійшлося без постраждалих. Наразі триває ліквідація наслідків ворожого обстрілу", - додав він.

Відео з бодікамер патрульних, які прибули на місце обстрілу у Чернігові 15 березня (t.me/OBiloshytskiy)