Переможний триочковий новачка "Індіани" під сирену поховав "Лейкерс": момент дня в НБА

Переможний триочковий новачка "Індіани" під сирену поховав "Лейкерс": момент дня в НБА Фото: Леброн Джеймс не завадив Ендрю Нембхарду (expressnews.com)

Плеймейкер "Індіани Пейсерс" Ендрю Нембхард опинився нагорі підбірки найкращих миттєвостей ігрового дня в Національній баскетбольній асоціації.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційний YouTube-канал NBA.

22-річний канадець вирвав перемогу для своєї команди в Каліфорнії. 31-й номер цьогорічного драфту НБА під акомпанемент фінальної сирени реалізував триочковий з-під самого Леброна Джеймса.

До вирішальної атаки "Пейсерс" команда з Індіани поступалася "Лос-Анджелес Лейкерс" (113:115). Проте, влучний кидок Нембхарда підкреслив успішний відрізок в останній чверті поєдинку. Перемога дозволила "Індіані" закріпитися в зоні плей-офф Східної конференції.

Сам Нембхард провів посередній поєдинок. За майже 29 хвилин канадський баскетболіст набрав 12 очок, зробив 4 підбирання та оформив 1 асист. Попередні чотири матчі він пропустив через травму коліна.