Олімпійські ігри-2024: підсумки дня 7 серпня та медальний залік

Олімпійські ігри-2024: підсумки дня 7 серпня та медальний залік Фото: Олександр Хижняк став третім олімпійським чемпіоном Парижа з України (Getty Images)

Черговий змагальний день літньої Олімпіади в столиці Франції добіг кінця. Україна поповнила колекцію нагород золотою медаллю в боксі.

Короткі підсумки дня і становище команд у медальному заліку – в новині РБК-Україна.

Іспанські атлети Альваро Мартін і Марія Перес тріумфували в спортивній ходьбі на марафонській дистанції. Вони здолали 42 км 195 м усього за 2:50:31 години. Представників Еквадору піренейці випередили майже на хвилину. Третіми стали австралійці.

Українець Насібов пробився у фінал у ваговій категорії до 67 кг греко-римської боротьби. У півфінальній сутичці він здолав азербайджанця Хасрата Джафарова. Суперником українського борця у фіналі стане Саїд Есмаїлі Лейвесі з Ірану.

Ерісланді Альварес Боргес із Куби виграв боксерський турнір у легкому дивізіоні. Спортсмен із Острова Свободи переміг господаря рингу Соф'яна Уміа. Француз поступився за роздільним рішенням колегії.

Боксер Хижняк здобув третє "золото" для України в поєдинку проти казаха Нурбека Оралбая. Напружений бій тривав усі три раунди. Перемогу за очками українцю віддали три з п'яти суддів.