Олімпійські ігри-2024: підсумки дня 5 серпня та медальний залік

Олімпійські ігри-2024: підсумки дня 5 серпня та медальний залік Фото: Ілля Ковтун (ліворуч) завоював срібну нагороду в спортивній гімнастиці (x.com/gymnastics)

Десятий змагальний день літньої Олімпіади в столиці Франції добіг кінця. Україна поповнила колекцію нагород срібною медаллю в спортивній гімнастиці.

Короткі підсумки дня і становище команд у медальному заліку – в новині РБК-Україна.

Німеччина виграла командний триатлон із фотофінішем трьох збірних. На останніх метрах дистанції німецька спортсменка на секунду випередила двох конкуренток. "Золото" німецькій збірній принесли Тім Гелльвіг, Ліза Терч, Лассе Люрс і Лаура Ліндеманн.

Українець Ілля Ковтун здобув "срібло" в спортивній гімнастиці. Він фінішував другим у змаганні на паралельних брусах. Переможцю Цзоу Цзиньюаню з Китаю український атлет програв 0.700 балів.

Шведський атлет Арман Дюплантіс тріумфував у стрибках із жердиною з новим світовим рекордом. Скандинав єдиний здолав 6-метровий рубіж, стрибнувши на 6.10 м із першої спроби. Далі планку встановили на 6.25 м, а підкорив її рекордсмен із третього разу.

Розіграли золоті медалі в баскетболі 3x3. У жіночому турнірі перемогла збірна Німеччини, яка у фіналі здолала іспанок (17:16). Натомість чоловічі змагання виграла збірна Нідерландів, перегравши господарів турніру – французів (18:17 ОТ).

Інші фінали одним рядком

• китайський стрілець Лі Юехун виграв турнір із пневматичного пістолета на дистанції 25 м

• кореянка Ан Се Йон тріумфувала в індивідуальних бадмінтонних змагань

• Аліче Д'Амато з Італії перемогла на колоді в спортивній гімнастиці

• японський гімнаст Шінносуке Ока виграв змагання на поперечині

• бразилійка Ребека Андраде завоювала "золото" в спортивній гімнастиці (вільні вправи)