Олімпійські ігри-2024: підсумки дня 1 серпня та медальний залік

Олімпійські ігри-2024: підсумки дня 1 серпня та медальний залік Фото: Шестиразова олімпійська чемпіонка Сімона Байлз (x.com/gymnastics)

Шостий змагальний день літньої Олімпіади в столиці Франції добіг кінця. Україна поповнила колекцію нагород срібною медаллю.

Короткі підсумки дня і становище команд у медальному заліку – в новині РБК-Україна.

Стрілець Сергій Куліш приніс Україні другу медаль в Парижі. Він фінішував другим у змаганні з пневматичною гвинтівкою. Українець лише трохи відстав від китайського атлета Лю Юйкуня в стрільбі з трьох позицій на відстані 50 м від мішеней.

Американка Сімона Байлз стала 6-разовою олімпійською чемпіонкою. Цього разу вона виграла індивідуальні змагання з багатоборства. Титулована спортивна гімнастка з великим запасом випередила суперниць на чолі з бразилійкою Ребекою Андраде.

Саммер Макінтош із Канади виграла заплив на 200 м батерфляєм. Плавчиня подолала дистанцію за 2:03.03 хвилини. Такий результат дозволив чемпіонці оновити олімпійський рекорд у дисципліні та вибороти другу золоту нагороду цьогоріч.

Американська плавчиня Кейт Дугласс здобула "золото" на 200-метрівці брасом. Нова олімпійська чемпіонка встановила національний рекорд, залишивши позаду Татяну Сміт (ПАР) і нідерландку Тес Схаутен. На Іграх в Токіо представниця США взяла бронзову медаль.

Збірна Австралії виграла жіночу естафету 4x200 м вільним стилем. Четвірка Моллі О'Каллаган, Лані Паллістер, Бріани Тросселл, Аріарне Тітмус ще й оновила олімпійський рекорд. Доповнили подіум США та Китай.