Олімпіада-2024: підсумки дня 8 серпня та медальний залік

Олімпіада-2024: підсумки дня 8 серпня та медальний залік Фото: Парвіз Насібов завоював срібну медаль для України (facebook.com/olympicua)

Черговий день змагань на Олімпійських іграх у Парижі завершився. 8 серпня скарбничка збірної України поповнилася двома нагородами.

Короткі підсумки дня і становище команд у медальному заліку – в новині РБК-Україна.

Нідерландка Шарон ван Раувендал виграла марафон у плаванні. Вона фінішувала першою на дистанції 10 км. Для плавчині "золото" Парижа стало другим у кар'єрі атлетки після нагороди найвищого ґатунку в Ріо-де-Жанейро.

Українець Парвіз Насібов програв фінал греко-римської боротьби Саїду Есмаїлі Лейвесі з Ірану. Вирішальна сутичка в категорії до 67 кг підготувала драматичний сценарій. Спершу вів український борець (3:0), потім – суперник, а фінальний відрив чемпіона склав один бал.

Узбецький боксер Хасанбой Дусматов виграв "золото" в категорії до 51 кг. У фіналі він здолав француза Білала Беннама. Перемогу за підсумками трьох раундів судді одностайно віддали тепер дворазовому олімпійському чемпіону.

У ваговій категорії до 54 кг серед жінок тріумфувала Чхан Юань. Китаянка перемогла Хатідже Акбас із Туреччини. Поєдинок тривав усі три раунди, а суддівська колегія віддала золоту медаль одноголосно.