Олімпіада-2024: підсумки дня 29 липня та медальний залік

Олімпіада-2024: підсумки дня 29 липня та медальний залік Фото: Ольга Харлан виборола "бронзу" Ігор-2024 (Getty Images)

Третій день змагань на літній Олімпіаді в Парижі завершився. 29 липня розіграли дев'ятнадцять комплектів нагород, а збірна України відкрила лік здобутих медалей.

Короткі підсумки дня і становище команд у медальному заліку – в новині РБК-Україна.

Кореянка Бан Хйо Дзін тріумфувала в жіночих змаганнях із пневматичною гвинтівкою. Вона повторила олімпійський рекорд із результатом 251,8 бала. Доповнили подіум Хуан Юйтін із Китаю і швейцарка Одрі Гонья.

Зате китайський дует у складі Ляня Цзюньцзє та Янга Хао не мав рівних у стрибках у воду з 10-метрової вишки. Представники КНР ззовні легко випередили британців Томаса Дейлі та Ноа Вільямса з канадськими синхроністами Райланом Вінсом і Нейтаном Шомбором Марреєм.

Збірна Японії випередила Китай у командному турнірі зі спортивної гімнастики. Долю "золота" вирішили півбала переваги. Бронзові нагороди забрали США, а збірна України фінішувала на 5-й сходинці.

Фехтувальниця Ольга Харлан здобула для України першу медаль Ігор-2024. Українка виграла "бронзовий" поєдинок у корейської шпажистки Чої Сібін. Золоту нагороду в дисципліні виборола француженка Манон Брюне.

Інші фінали одним рядком

• у кінному триборстві першість завювала збірна Великої Британії

• китаєць Шен Ліхао виборов "золото" в стрільбі з пневматичної гвинтівки (10 м) серед чоловіків

• британський велосипедист Томас Підкок виграв змагання з крос-кантрі маунтенбайку

• вершник Міхаель Юнг із Німеччини здобув золоту медаль в індивідуальних стрибках триборства

• азербайджанець Гідаят Гейдаров тріумфував у змаганнях із дзюдо (до 73 кг)

• канадська дзюдоїстка Кріста Дегучі стала найсильнішою серед жінок (до 57 кг)

• японець Юто Хорігоме став олімпійським чемпіоном у скейтбордингу (стріт)