Олімпіада-2024: підсумки дня 2 серпня та медальний залік

Олімпіада-2024: підсумки дня 2 серпня та медальний залік Фото: Леон Маршан здобув четверте "золото" Парижа (x.com/WorldAquatics)

Сьомий день змагань на Олімпіаді в Парижі завершився. 2 серпня розіграли понад два десятка комплектів нагород.

Короткі підсумки дня і становище команд у медальному заліку – в новині РБК-Україна.

Швейцарська стрільчиня К'яра Леоне виграла змагання з гвинтівкою в трьох позиціях. У стрільбі на відстані 50 м їй вдалося оновити олімпійський рекорд. Доповнили подіум американка Сейген Маддалена та китаянка Чжан Цюнюе.

Збірна Китаю знову тріумфувала в стрибках у воду. Тамтешній дует синхроністів Лун Даої та Ван Цзунюань перемогли в змаганнях із триметровим трампліном. Українці Олег Колодій та Данило Коновалов фінішували лише сьомими.

Француз Тедді Рінер виграв турнір дзюдоїстів у ваговій категорії понад 100 кг. Для нього "золото" на домашній Олімпіаді стало четвертим у кар'єрі. Також в особистій колекції дзюдоїста дві олімпійські бронзові медалі.

Леон Маршан здобув четверте "золото" в Парижі. Цього разу французький плавець тріумфував на дистанції 200 м комплексом. Раніше він переміг 200-метрівках брасом і батерфляєм, а також переміг на 400 м комплексом.

Чеські тенісисти Томаш Махач і Катеріна Сінякова перемогли в міксті. У фіналі вони здолали китайців Чжана Чжичженя та Ван Сіньюй (6:2, 5:7, 10:8). Для Чехії здобуте ними "золото" стало прем'єрним на Іграх-2024.

Інші фінали одним рядком

• Хорватія виграла чоловічі змагання у парах в академічному веслуванні

• дует із Нідерландів тріумфував у тій же дисципліні в жінок

• ірландський чоловічий дует переміг у запливі парних двійок легкої ваги

• нідерландки Оділе ван Анхольт і Анетт Дуетц здобули "золото" у вітрильному спорті (човни-скіфи)

• жіночий дует із Великої Британії виграв заплив парних двійок легкої ваги

• іспанці Дієго Ботін і Флоріан Тріттель вибороли золоті нагороди на човні-скіфі

• британська атлетка Бріоні Пейдж перемогла в стрибках на батуті

• збірна Великої Британії виграла командний конкур у кінному спорті

• китайський дует Чжен Сівея та Гуан Якьон тріумфував у бадмінтонному міксті

• Республіка Корея перемогла у фіналі турніру змішаних команд у стрільбі з лука

• бразилійка Беатріс Соуза здобула золоту медаль в дзюдо (понад 78 кг)