Норвежка Таннреволд виграла індивідуальну гонку на домашньому етапі Кубка світу

Норвежка Таннреволд виграла індивідуальну гонку на домашньому етапі Кубка світу Фото: Інгрід Ланнмарк Таннреволд стартувала з перемоги на батьківщині (biathlonworld.com)

Норвезька біатлоністка Інгрід Ланнмарк Таннреволд тріумфувала в перших стартах у столичному Осло.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати перегонів.

Скандинавка з першим часом здолала дистанцію на 15 кілометрів. Вона пройшла трасу в Гольменколлені за 44:31,1 хвилини.

Таннреволд на чотирьох вогневих рубежах схибила лише одного разу. Проте, промах у другій стійці не завадив їй перемогти. Вона майже на півхвилини випередила шведку Ельвіру Еберг, яка схибила двічі. Доповнила подіум ще одна норвежка – Лієн.

Найкращою серед українок стала Анастасія Меркушина. Вона відкрила та закрила стрільбу одним промахом. Натомість на двох "середніх" рубежах вітчизняна біатлоністка була точною та завершила на 33-й позиції.

Найгірше серед українських спортсменок виступила Петренко. Вона тричі поцілила в "молоко" та фінішувала за межами топ-60. Тим часом її співвтітчизниця Дмитренко припустилася п'яти промахів, але фінішувала вище.