Наглядова рада "Нафтогазу" зустрілася з першим віце-прем’єр-міністром Юлією Свириденко. Обговорили поточний стан справ у діяльності "Нафтогазу" і практичні результати впровадження корпоративного управління.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу НАК.
"Нафтогаз став першою держкомпанією, в якій почали впроваджувати кращі практики корпоративного управління за стандартами ОЕСР. Шлях реформ для компанії був непростим, але сьогодні ми бачимо результат. Обрана на прозорому конкурсі наглядова рада ефективно працює, компанія демонструє зростання показників, зокрема з видобутку газу. У січні-липні видобуто 8,6 млрд куб. м, що на 7% більше, ніж в попередньому році. Це доводить, що ми обрали правильний курс і маємо далі працювати над імплементацією реформи", - зазначила Свириденко.
Голова наглядової ради НАК "Нафтогаз України" Ентоні Маріно зауважив, що прогрес, досягнутий завдяки впровадженню реформи корпоративного управління, є результатом якісного діалогу, відданості та реалізації задач правлінням і наглядовою радою компанії.
"Ми об’єднані прагненням досягти стратегічної мети - енергетичної незалежності України. Робимо успіхи в цьому напрямі попри умови воєнного часу", - підкреслив Ентоні Маріно.
За словами Олексія Чернишова, завдяки ефективній роботі та взаємодії менеджменту та наглядової ради НАК "Нафтогаз України" протягом останнього року вдалося досягти поставлених бізнес-цілей.
"Ми реструктуризували борги за єврооблігаціями та згідно з графіком здійснили усі обов’язкові платежі, з "дефолтної" компанії стали прибутковою, а також залишаємося чи не найбільшим платником податків в Україні. Крім того, ми суттєво попри війну другий рік поспіль збільшуємо видобуток газу", - наголосив Чернишов.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна – www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.