ua en ru

Міністри країн ЄС проведуть екстрену зустріч після заяв Келлога у Мюнхені

Міністри країн ЄС проведуть екстрену зустріч після заяв Келлога у Мюнхені Фото: очільниця європейської дипломатії Кая Каллас (wikimedia.org/Kaja_Kallas)

Міністри закордонних справ країн ЄС екстрено зберуться після заяв озвучених на полях Мюнхенської конференції з безпеки. Зустріч відбудеться 16 лютого у Мюнхені.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу МЗС Греції.

"Міністр закордонних справ Греції Георгіос Герапетрітіс у неділю, 16 лютого, о 8:30 візьме участь у позачерговому засіданні міністрів закордонних справ ЄС на полях Мюнхенської конференції з питань безпеки", - йдеться у повідомленні.

Очільниця європейської дипломатії Кая Каллас підтвердила, що міністри країн ЄС завтра проведуть екстрену зустріч у Мюнхені, щоб оцінити повідомлення, отримані від офіційних осіб США та України.

ЗМІ зазначають, що коментарі спецпредставника США Кіта Келлога про те, що він не бачить Європу за столом переговорів щодо України викликали занепокоєння серед офіційних осіб ЄС, включаючи президента Європейської ради Антоніо Косту.

Косту на Мюнхенській конференції з безпеки заявив, що "не може бути жодних перемовин, що заслуговують на довіру, жодного стійкого миру без України та ЄС".