ua en ru

В Київській області вже третю добу гасять пожежу на підприємстві через атаку РФ

В Київській області вже третю добу гасять пожежу на підприємстві через атаку РФ Фото: пожежа на підприємстві у Київській області триває третю добу (facebook.com/MNSKOB)

Рятувальники вже третю добу гасять пожежу, яка виникла на підприємстві у Київській області ще 12 червня. Тоді під час атаки РФ на об'єкт впали уламки дронів.

Про це в коментарі РБК-Україна розповіла речник ГУ ДСНС у Київській області Вікторія Рубан.

"Станом на ранок 14 червня ліквідація ще триває", - розповіла вона.

За її словами, загоряння локалізовано, розповсюдження вогню немає.

"Рятувальники працюють на охолодження", - додала спікер.

Пожежа на підприємстві у Київській області

Учора ввечері, 13 червня, у ДСНС України повідомляли, що ліквідація вогню продовжується. На місці працює 249 рятувальників, 98 одиниць техніки, чотири пожежні потяги.

3+
2+
1+
0+

Нагадаємо, вночі на 12 червня російські війська влаштували чергову масштабну атаку по Україні, використавши і ракети, і дрони.

Вибухи лунали і в Одесі, і у Києві. Зокрема, у Київській області сталася пожежа на промисловому об'єкті, постраждала одна людина.