На київському залізничному вокзалі на період літніх канікул запустили безпекову інтерактивну гру-ходилку для дітей "Кроки (не) в усі боки".
РБК-Україна розповідає, що відомо про цю ініціативу, а також як і де саме можна зіграти в цю гру.
"Кроки (не) в усі боки" - інтерактивна гра-ходилка для дітей і підлітків, запущена ЮНІСЕФ, ДСНС та "Укрзалізницею".
Мета ініціативи - нагадати юним українцям про правила безпечної поведінки під час війни в цікавій ігровій формі (у межах інформаційної кампанії "Літні пригоди без шкоди").
"Літні канікули - період, коли діти й підлітки мають більше вільного часу, свободи та часто перебувають надворі без нагляду дорослих. А ще вибирають для дозвілля місця, де можуть чаїтися різноманітні небезпеки: водойми, ліси, залізницю, покинуті будівлі. Крім того, в Україні зберігається високий рівень мінної небезпеки", - пояснили в "Укрзалізниці".
За прикладом настільних ігор команда проекту розробила "напідложку" - з клітинками, ходами та яскравими персонажами, які супроводжують дитину впродовж усієї гри.
Зіграти може кожен охочий (фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia)
Покрутивши барабан та пересуваючись ігровим полем, розміщеним просто на підлозі вокзалу, дитина:
До офіційного запуску гри 21 червня долучилися юні рятувальники й залізничники, а також Джин Чой (керівниця секції захисту прав дітей Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні), Олександр Чекригін (директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Державної служби України з надзвичайних ситуацій, полковник служби цивільного захисту), Сергій Олійник (виконуючий обов'язки директора філії "Вокзальна компанія").
Офіційний запуск гри (фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia)
Гра охоплює чотири важливі теми:
У гру "Кроки (не) в усі боки" можна зіграти на локації наземного переходу між Центральним та Південним вокзалами до 31 серпня 2024 року.
У контакт-центрі УЗ у Facebook уточнили, що гра - у вільному доступі
"При очікуванні поїзда на вокзалі станції "Київ-Пасажирський" є у вільному доступі гра для дітей та дорослих, що знаходиться на конкорсі ближче до Південного вокзалу", - розповіла оператор.
За її словами, грати можна вільно й черг наразі немає.
"Оплата не потрібна. Можна просто приїхати та погратися", - додала представниця УЗ.
Щоб гра була ще більш інтерактивною, розробники створили диджитал-доповнення до неї.
Йдеться про те, що учасники мають змогу отримувати завдання та дізнаватися про кількість ходів через смартфон, водночас фізично пересуваючись нанесеним на підлогу полем.
Інтерактивна гра "Кроки (не) в усі боки" (фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia)
Для початку гри достатньо відсканувати QR-код, розміщений на старті.
Грати в цю гру - легко (фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia)
"Це чудова можливість провести час в очікуванні потяга весело та з користю", - наголосили у прес-службі "Укрзалізниці".
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що за булінг дітей пропонують карати не лише у школах.
Читайте також про низку лайфхаків, які допоможуть гарно провести час під час подорожі з дітьми.
При підготовці матеріалу було використано такі джерела: сторінка "Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia" у Facebook, офіційний сайт УЗ, контакт-центр УЗ.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна - www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.