В Олеському замку у Львівській області відкрили казкову резиденцію святого Миколая. Тим, хто хоче її відвідати, варто планувати подорож вже зараз, адже локація працюватиме впродовж всього лиш трьох днів.
Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на допис депутата Львівської міської ради Ігоря Зінкевича у Facebook.
За словами Зінкевича, в Олеському замку відкрилась найказковіша резиденція святого Миколая.
"Не вірите? Запрошуємо переконатися та відчути воістину справжню атмосферу свята", - додав він і опублікував фото святого Миколая на фоні замку.
Святий Миколай в Олеському замку (фото: facebook.com/igor.zinkevych)
Зазначається, що відвідати святковий Олеський замок можна всією родиною.
"Малеча зможе передати свої листи та розповісти про найзаповітніші бажання, а батьків тішитиме магічна атмосфера старовинного замку й теплі поради від Чудотворця про те, чого ж чекають їхні дітки під подушку цьогоріч", - уточнив депутат.
Він оприлюднив також графік роботи резиденції святого Миколая в Олеському замку:
Вартість вхідного сімейного квитка - 500 гривень (каса працює на території замку).
Допис Зінкевича (скриншот: facebook.com/igor.zinkevych)
Дістатися Олеського замку можна різними шляхами - як власною машиною, так і громадським транспортом (автобусом, маршрутним таксі).
Він розташований в однойменному селищі Олесько (вулиця Замкова, 30) - у Буській міській територіальній громаді Золочівського району Львівської області.
Маршрут залежатиме від ваших можливостей і початкового пункту подорожі.
Місцерозташування Олеського замку (скриншот: google.com/maps)
Якщо ж відвідати Олеський замок найближчим часом у вас ніяк не вийде, можна скористатись спеціальною пропозицією - віртуальним туром, створеним з ініціативи Управління туризму та курортів Львівської ОВА у рамках проекту "Virtual Ukraine".
Нагадаємо, традиції шанувати святого Миколая та дарувати в цей день подарунки є популярними серед багатьох українців.
Дехто дотримується також давньої традиції піклуватись у цей день про ближніх: організовує доброчинні заходи у церквах чи громадах, долучається до благодійних проектів, відвідує дитячі будинки, дарує подарунки нужденним тощо.
У населених пунктах України до цього дня можуть приурочувати відкриття "центральної" ялинки, прикрашеної до різдвяних і новорічних свят.
Напередодні ж свята дорослі (батьки або навіть вчителі у школах) вчать дітей писати листа святому Миколаю. Тим часом лякати дітей тим, що до них святий Миколай не прийде, батькам не радять.
Читайте також, коли українці святкуватимуть День святого Миколая, Різдво та Водохреще за новим календарем.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.