Гігонна виграв біатлонний спринт на чемпіонаті Європи, три українці в топ-25

Гігонна виграв біатлонний спринт на чемпіонаті Європи, три українці в топ-25 Фото: Антонен Гігонна став чемпіоном Європи (facebook.com/antoninguigonnat)

Французький біатлоніст Антонен Гігонна переміг у чергових індивідуальних стартах на чемпіонаті Європи 2024 року в словацькому Брезно-Осрблє.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати перегонів.

32-річний спортсмен першим подолав завдовжки 10 кілометрів дистанцію. На фініші він показав час 22:51,9 хвилини.

Гігонна обійшовся без промахів на двох вогневих рубежах. Точна стрільба дозволила досвідченому французу випередити двох норвежців – Ботна (2 промахи) та Фрея (1). До топ-десятки потрапили ще 4 представники Норвегії.

Найкращим серед українців став Віталій Мандзин. Він закрив усі 10 мішеней, але значно поступився призерам у швидкості, відставши від переможця на понад 50 секунд. Трохи гірше виступили Дмитро Підручний та Антон Дудченко. Перший двічі поцілив у "молоко", а другий промахнувся одного разу.