Форвард "Юти" оформив постер-данк і розлютив "Буллз": момент дня в НБА

Форвард "Юти" оформив постер-данк і розлютив "Буллз": момент дня в НБА Фото: Лаурі Маркканен набрав 28 пунктів проти "Чикаго Буллз" (usatoday.com)

Нагорі підбірки найкрутіших епізодів ігрового дня в Національній баскетбольній асоціації опинився важкий форвард "Юти Джаз" Лаурі Маркканен.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на офіційний YouTube-канал NBA.

Фінський баскетболіст завів публіку та команди ефектним слемданком під завісу третьої чверті. Він прорвався від бокової лінії під щит і, незважаючи на спротив суперника, вгатив м'яч згори. Так перевага "джазменів" склала +5.

Проте, видовищний епізод зіграв злий жарт із гостями Чикаго. "Буллз" додали в грі та видали результативну фінальну 12-хвилинку (42:29). Такий вдалий відрізок дозволив чикагцям відсвяткувати комфортну домашню перемогу (126:118) та залишитися у зоні плей-офф Східної конференції.

Сам Маркканен провів на паркеті 36,5 хвилин. За цей час він встиг набрати 28 очок, зробив 4 підбирання і віддав 3 передачі. Натомість найрезультативнішим у матчі став оборонець "Чикаго" Зак Лавін (36 пунктів).