В Україні запустили е-Карту послуг для ветеранів війни в громадах. Вона надає можливість знайти послуги, що пропонує їм держава, а також недержавні й міжнародні організації.
Про це пише РБК-Україна із посиланням на публікацію Міністерства у справах ветеранів України.
е-Карту розробили Міністерство у справах ветеранів України та Представництво Міжнародної організації з Міграції в Україні. Нею можуть скористатись ветерани, їхні родини і сім’ї загиблих захисників. е-Карта доступна на платформі е-Ветеран.
Користувачі на сайті можуть відфільтрувати інформацію за:
На порталі представлені різні послуги: від психологічної підтримки, медичних програм, патріотичного виховання, мистецтва до всього необхідного для розвитку ветеранських об’єднань та підприємницьких ініціатив ветеранів.
Вже зараз на сайті вказано понад 7 600 послуг. е-Карта є динамічною та оновлюється щоденно. Актуальну інформацію можна переглядати за цим посиланням.
"Тепер усе, що потрібно ветеранам і ветеранкам, можна швидко знайти через свій смартфон або комп’ютер, зазначивши лише область або свою територіальну громаду. е-Карта - це, в першу чергу, інструмент інформування про можливості розвитку й допомоги для ветеранів і ветеранок у їхніх громадах. У той же час, це єдине місце, де інформація подана простою мовою про те, що можна отримати просто тут і зараз", - заявив в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.
Дотримуйтесь алгоритму:
Якщо на карті вказана недостовірна інформація, про це потрібно повідомити у структурний підрозділ ОВА, на який покладені функції з питань ветеранської політики.
Команди Мінветеранів та МОМ використали інструмент збору даних від громад щодо наявних послуг для ветеранів, членів їхніх родин, а також родин загиблих захисників. Сервіс протестували протягом двох тижнів в Івано-Франківській та Тернопільській областях.
Зазначається, що за достовірність та повноту інформації на е-Карті несуть відповідальність організації, що надали ці дані.
На е-Карті можуть бути відображені адреси надання послуг на тимчасово окупованих територіях або в зонах ведення активних бойових дій, втім це зареєстровані адреси, а надання послуг відбувається у безпечних регіонах.
Читайте також про те, хто з українців може отримати безкоштовні засоби для реабілітації.
Раніше ми писали про те, як військовому лише з бойовим досвідом знайти цивільну роботу.