У Дніпропетровській області "Шахед" влучив в об'єкт інфраструктури: виникла пожежа
![У Дніпропетровській області "Шахед" влучив в об'єкт інфраструктури: виникла пожежа](https://www.rbc.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_resize_c7kvdjggy9psp9jr_246c6a9ace5cb01813a9dbf1f1bbef29_650x410.jpg)
Російські війська вночі 30 січня атакували Дніпропетровську область двома дронами-камікадзе. Один "Шахед" силам ППО вдалося збити, однак інший влучив в об'єкт інфраструктури у Криворізькому районі.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram глави Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.
За його словами, вночі росіяни спрямували ударні БПЛА на Криворізький район. Один "Шахед" збили оборонці з ПвК "Схід".
Ще один дрон поцілив по цивільній інфраструктурі. Виникла пожежа, яку рятувальники оперативно ліквідували.
Окрім того, Червоногригорівську громаду у Нікопольському районі ворог обстріляв з артилерії. Пошкоджений приватний будинок, три господарські споруди та цивільне авто. Обійшлося без загиблих та постраждалих.
Фото: наслідки атаки росіян по Дніпропетровській області (t.me/dnipropetrovskaODA)
Нічна атака по Україні 30 січня
Російські терористи у ніч на 30 січня запустили по Україні 35 дронів-камікадзе Shahed та дві керовані ракети С-300.
Силами та засобами ППО було знищено 15 ворожих БПЛА у межах Миколаївської, Сумської, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської та Київської областей.
Частину ударних БПЛА ворог спрямував по прифронтових територіях, намагаючись уразити інфраструктуру паливно-енергетичного сектору, цивільні та військові об’єкти біля лінії фронту та державного кордону з РФ.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.