Череватий про бої у Бахмуті: постійні атаки, але ситуацію стабілізували
Українським військовим вдалося стабілізувати ситуацію у районі Бахмута, попри те, що бої тривають. Водночас на Лимансько-Куп'янському напрямку тривають активні артилерійські обстріли.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Східного угруповання військ ЗСУ Сергія Череватого в ефірі телемарафону.
Він зазначив, що ситуація у Бахмуті складна, проте її вдалося стабілізувати.
"Вчора було по всьому Бахмутському фронту 18 штурмів, сьогодні було 17. До того було від 35 до 50 і більше. Проте це потребує детальнішої верифікації, аналізу. Можливо, це у ворога йде маневр резервами їхніми. Вогонь поки що він веде такий же щільний по Бахмутському напрямку - 268 обстрілів було всього", - сказав Череватий.
За його словами, за добу наші захисники на Бахмутському напрямку знищили танк, декілька одиниць артилерії, два безпілотники, ротний командно-спостережний пункт та 10 польових складів боєкомплектів ворога.
Череватий додав, що на Лимансько-Куп'янському напрямку ворог активізував артилерію, тому обстріли там не припиняються. За останню добу окупанти завдали 370 ударів зі ствольної та реактивної артилерії. Наші військові на цьому напрямку відбили 10 атак росіян.
Речник прокоментував повідомлення західної розвідки про те, що російський наступ на сході України "захлинувся".
"Ми не дали ворогу ніде прорвати нашу оборону. Не дали йому досягнути якогось значного успіху у стратегічній наступальній операції. Тому, можливо, можна й погодитися з цим твердженням", - заявив Череватий.
Нагадаємо, за словами Череватого, наступ російських військ на Бахмутському напрямку уповільнився, проте бої тривають.
Водночас у розвідці зазначають, що говорити про нові великі наступи окупантів не варто, але ворог може спробувати тиснути на інших напрямках.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна – www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.