Чемпіонат Європи з біатлону: Бйонтегор виграв чоловічий спринт

Чемпіонат Європи з біатлону: Бйонтегор виграв чоловічий спринт Фото: Чемпіон Європи Ерленд Бйонтегор (biathlonlive.com)

Провалом українських біатлоністів запам'ятався другий старт європейської першості. Індивідуальну гонку серед чоловіків виграв норвежець Ерленд Бйонтегор.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати перегонів.

Переможець закрив усі 10 мішеней на двох вогневих рубежах. Десятикілометрову дистанцію він здолав за 24:57,3 хвилини.

Другим став співвітчизник Бйонтегора – Сьорум. У стійці він двічі промахнувся і відстав від золотого медаліста на 11,5 секунд. Замкнув трійку призерів німець Наврат. Він заробив по штрафному колу після стрільби лежачи та в стійці.

Найкращим серед українців став Богдан Цимбал. Він припустився одного промаху на першому рубежі та завершив змагання на 17-й сходинці. Натомість найгіршим став Артем Тищенко – 1 промах, 37-ме місце.

Тим часом Антон Дудченко, який завоював "срібло" на вдвічі довшій дистанції, цього разу виступив посередньо. Він тричі поцілив у "молоко" та фінішував 33-м. Реабілітуватися призер європейської першості та інші українці зможуть у гонці переслідування 28 січня.