Неприємним сюрпризом для клієнтів "Ощадбанку" може стати договірне списання з рахунку.
Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на допис голови правління "Ощадбанку" Сергія Наумова у Telegram.
За словами посадовця, впродовж поточного тижня до контакт-центру "Ощадбанку" надходило багато питань, що стосуються цієї теми.
Наумов зауважив, що процедура під назвою "договірне списання" передбачена у пункті 7.1 розділу VII Договору комплексного банківського обслуговування "Ощадбанку".
"Вона полягає в тому, що коли за рахунком клієнта з'являється прострочена заборгованість, то банк автоматично перекриває її коштами, які знаходяться на іншому рахунку цього клієнта", - пояснив він.
Уточнюється, що при цьому йдеться лише про "рахунки в гривні".
Голова правління банку зазначив, що зараз подібні питання від клієнтів активно надходять через те, що до 28 вересня 2024 року договірне списання проводилося лише за рахунками, відкритими в одній області.
Зараз же воно здійснюється з усіх рахунків клієнта в банку.
Щоб цього неприємного сюрпризу не сталося, Наумов порадив:
"Головна порада - вчасно перевіряти наявність заборгованості", - наголосив посадовець.
Він уточнив, що це можна зробити через:
"Крім того, банк інформує клієнта про виникнення заборгованість за допомогою SMS чи Viber", - підсумував голова правління.
Допис Наумова (скриншот: t.me/sergii_naumov)
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що "Ощадбанк" змінив умови користування деякими картками. Йдеться, зокрема, про роботу карток, термін дії яких закінчився після лютого 2022 року.
Крім того, "Ощадбанк" відкрив нову депозитну програму "Моя перемога" - із відсотковою ставкою 13,5%. Депозит можна відкривати терміном дії на 6 місяців, а мінімальна сума вкладу - 10 тис. грн (програма передбачена як для гривневих, так і для доларових капіталовкладень).
13 вересня 2024 року стало відомо, що "Ощадбанк" запустив нову послугу для підприємців і бізнесменів - QR-оплату.
Серед ключових переваг QR-оплати виділяють, перш за все, надання підприємцям доступу до повної аналітики та детальної статистики платежів (що допомагає глибоко аналізувати фінансові потоки, відстежувати тренди продажів та краще розуміти поведінку клієнтів).
Читайте також, які ліміти на зняття готівки діють в банкоматах різних банків України.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.