Майже третина промислового потенціалу Донбасу вивезена в Росію, - Порошенко
![Майже третина промислового потенціалу Донбасу вивезена в Росію, - Порошенко](https://www.rbc.ua/static/img/3/8/384057327_1_650x410.jpg)
Майже третина (27%) промислового потенціалу Донецької та Луганської областей вивезена в Росію. Про це заявив Президент України Петро Порошенко в ході виступу в Одеському оперному театрі з нагоди 70-річчя звільнення міста від німецько-фашистських загарбників, передає кореспондент РБК-Україна.
"У так званих ДНР і ЛНР панує, насилля і безправ'я: банки розкрадаються, підприємства зупинені. Більш того, 27 % промислового потенціалу Донецької і Луганської областей, обладнання, яке стояло на українських заводах, було демонтовано і вивезено в Росію", - заявив Порошенко.
За його словами, це було зроблено для створення умов, при яких люди не змогли б повернутися і працювати на підприємствах.
Нагадаємо, за словами Порошенка, в Україні кожен день попереджуються спроби імпортувати тероризм з Росії.