Петиція про вільне володіння зброєю зібрала необхідні для розгляду Президентом голоси
Поки на сайті Порошенка відсутнє повідомлення про початок розгляду
Петиція про вільне володіння зброєю зібрала 25 тис. голосів, необхідних для її розгляду Президентом України Петром Порошенком. Це випливає з даних на сайті глави держави.
Згідно з указом Президента України від 28 серпня 2015 р. №523/2015 "Про порядок розгляду електронної петиції, адресованої Президенту України", глава держави розглядає петиції, які змогли набрати не менше 25 тис. голосів за три місяці.
На даний момент петицію про вільне володіння зброєю, ініційовану головою Асоціації власників зброї Георгієм Учайкіним, підтримали 25 тис.033 особи. Щоб зібрати необхідну кількість голосів, знадобилося менше тижня - із 29 серпня по 3 вересня 2015 р.
Фото: онлайн-петиція про вільне володіння зброєю
Таким чином, тепер Порошенко буде зобов'язаний її розглянути не пізніше як через 10 днів з моменту появи повідомлення про початок її розгляду.
Наразі на сайті Президента відсутнє повідомлення про початок розгляду..
Фото: онлайн-петиція про вільне володіння зброєю
Зазначимо, що петиція про вільне володіння зброєю в Україні поки єдина набрала 25 тис. необхідних голосів. На другому місці наразі петиція про скасування розмитнення і акцизного податку на імпорт авто із 13 тис. 342 голосами, на третьому - прохання впровадити електронну систему голосування з відбитком пальців у Верховній Раді із 7 тис. 931 голосом.
Також громадяни просять зняти депутатську недоторканність, скасувати заставу для корупціонерів, призначити Михайла Саакашвілі прем'єр-міністром України, провести референдум про вступ до НАТО та інше.
Є й більш "народні" побажання - попросити у власників Burger King відкрити в Україні ресторан і засадити торфовища навколо Києва коноплями.
Фото: онлайн-петиція про вільне володіння зброєю
Нагадаємо, 29 серпня Президент Петро Порошенко затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої главі держави, і дав старт роботі відповідного сайту.
Як зазначалося, запровадження даного механізму здійснюється для забезпечення реалізації права громадян на звернення до Президента з електронними петиціями та на виконання ч.2 ст.102 Конституції України та статті 23.1 закону "Про звернення громадян".